Dzień Mamy
4.jpg

Już 26 maja Dzień Mamy. Jak co roku przygotowujemy z naszymi partnerami dla Was specjalną ofertę i możliwość zamawiania naszych bukietów dla Waszych Mam. 

W tym roku nasza oferta przebiega pod hasłem #lokalnie. Dla każdego z nas sytuacja z którą przyszło wszystkim się zmierzyć, a dokładnie sytuacja z COVID-19, przyniosła nowe doświadczenia, strach o siebie i swoich bliskich, ale również strach, że nasza rzeczywistość się zmieni. Wiele firm zostało z dnia na dzień zamkniętych bez możliwości wykonywania swojej pracy, lub wykonywania jej w bardzo ograniczony sposób. Byliśmy jedną z takich firm. Nasze stacjonarne studio z dnia na dzień zostało zamknięte, a my straciliśmy możliwość wykonywania swojej pracy i spotkań z Wami.

Podobnie stało się z partnerami naszej akcji. Nasi przyjaciele z FONTE z dnia nadzień musieli zamknąć kawiarnię, cała branża gastronomiczna bardzo ucierpiała. Dlatego chcemy #lokalnie oferować Wam nasze produkty dla Waszych Mam.

W akcji biorą udział firmy z Torunia, a do naszej oferty bukietów możecie wybrać dodatki: wspaniałą, wypalaną w Toruniu kawę od FONTE i kosmetyki tworzone w Toruniu z firmy DOMOWY KOSMETYK. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni Wasze oczekiwania, a Wy w ten sposób możecie wesprzeć toruńskie firmy dając swoim Mamom wspaniały prezent. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl