O nas

Decoflora powstała z miłości do piękna, estetyki i świeżości towarzyszącej we wnętrzach, ale przede wszystkim z wielkiej miłości do kwiatów i roślin, i dla Was. Wierzymy w moc i magiczną magię kwiatów  i dlatego, w codziennej pracy podchodzimy do nich z należytym pietyzmem, szanując ich cykl i naturalną urodę.

Dla zespołu Decoflora praca z kwiatami jest niezwykle inspirująca, potrafi uaktywnić drzemiące, a nie odkryte przez nas samych pokłady kreatywności. Jesteśmy tylko pośrednikiem, który służąc wiedzą i pomocą pozwoli kwiatom w Waszym imieniu mówić i wyrażać drugiej osobie uczucia, wyrazy wdzięczności, podziękowania.

Kwiaty, rośliny towarzyszą nam wszędzie, na każdym kroku, wystarczy jedynie uważnie się rozejrzeć. Sprawiają, że święta są bardziej świąteczne, a zwykłe okazje stają się  niezwykłe.

Decoflora stara  się być jak najbliżej tego co naturalne i proste, dlatego nasz asortyment dobierany jest w zgodzie z ideą minimalizmu, a szeroki wybór zawsze świeżych, pachnących kwiatów i roślin - tu mamy pewność - zadowoli każdego. W naszym sklepie on-line znajdziecie autorskie kompozycje, które nasz kurier dostarczy pod wskazany adres.

Decoflora inspiruje, tworzy kwiaty inaczej. Zaufało nam wielu klientów indywidualnych i biznesowych, a także kilkadziesiąt Par Młodych dla których tworzymy śluby ich marzeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl